Hornbach se specializuje na potřeby pro dům a zahradu, potřeby pro kutily a stavební materiál. S pomocí návodů na internetových stránkách společnosti si můžete sami vymalovat nebo vytapetovat stěny nebo stropy, upravit stěny či je kreativně vyzdobit.

Hornbach Vám poradí, co všechno k tomu budete potřebovat. Také lehce zvládnete vybetonovat základy, izolovat potrubí, položit laminátovou podlahu, správně umístit sádrokartonovou příčku, postavit saunu, terasu, správně umístit nové okno či dveře nebo postavit zeď. S Hornbachem pro Vás bude hračka pokládka nových dlaždic, zabudování střešního okna nebo vany. Hornbach nezapomíná ani na Vaši zahradu. S jeho pomocí si můžete vybudovat zahradní jezírko, založit trávník, postavit plot, správně sestříhat živý plot, vyrobit kompostér nebo zařídit akvárium. Jednotlivé úkony můžete také živě sledovat na speciálních předváděcích akcích v prodejnách Hornbach.

Hornbach katalog

Katalog Hornbach vychází každý měsíc a najdete v něm tipy, novinky a akční slevy na vybrané výrobky. Kromě toho vychází speciální katalogy zaměřené na jednotlivé pracovní úkony od zahradních prací, přes dřevařské výrobky až po stavební materiál nebo renovace koupelen. Katalog Hornbach si můžete prohlédnout v elektronické podobě na stránkách společnosti nebo jej najdete jako Hornbach leták ve své poštovní schránce v tištěné podobě.

Menu

Hornbach katalog

wh_0911_cz_0001.jpg

Prohlédněte si aktuální katalog Hornbach a načerpejte zde inspiraci pro Váš stavební projekt.

Hobby katalog

Nenašli jste v Hornbach, co potřebujete? Navštivte Bauhaus nebo Mountfield. Aktuální informace o slevách a akcích najdete také na stránkách Hobby katalog.

Ochrana osobních údajů / privacy policy | oficiální web společnosti Hornbach naleznete na adrese www.hornbach.cz